Bağ-Kur

ekledi.

Yorum Yaz

131 kez incelendi.

BAĞ-KUR NO ÖĞRENME

BAĞ-KUR NO ÖĞRENME

BAĞ-KUR özel sektör ya da devlette çalışmaya fırsat bulamayan kişilerin ilerde emekli olmalarına olanak sağlamak amacı taşıyan bir sistemdir. Sağlık ve emeklilik hizmeti verilmesi amaçlanmıştır.

BAĞ-KUR no öğrenme işlemini iki şekilde yapabilirsiniz.

Şifresiz BAĞ-KUR No Öğrenme Nasıl Yapılır?

Birinci işlemde SGK’nın resmi internet sayfasına girerek BAĞ-KUR no öğrenme yapabilirsiniz. 4B no öğrenme işlemini aşağıda, yani bu yazının altında sizin için vereceğimiz linke tıklayarak yapabilirsiniz. Bu linke tıkladıktan sonra yapacaklarınızı anlatmak gerekirse;

  • İlk olarak linke tıklamalısınız.
  • Açılacak olan sayfada “TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl, Cilt No ve Doğum Tarihi” kısımlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız.
  • Açılan sayfada “Tescil Kaydı Tespiti 4B” seçeneğine tıklamalısınız.

Bu şekilde BAĞ-KUR no öğrenme bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Şifresiz BAĞ-KUR No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet İle BAĞ-KUR No Öğrenme Nasıl Yapılır?

İkinci seçenek olarak ise “E-Devlet şifresi” kullanarak sisteme giriş yapıp BAĞKUR no öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer E-Devlet şifreniz varsa aşağıda sizin için belirttiğimiz linke tıklayarak sisteme direk ulaşabilirsiniz ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer E-Devlet şifreniz yoksa, BAĞ-KUR no öğrenme işleminizi PTT’ye gidip, oradan yeni bir E-Devlet şifresi edinerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazının altına sizin için verdiğimiz linke tıklayarak BAĞ KUR no öğrenme işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet İle BAĞ-KUR No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz


beş × = 15