Bağ-Kur

ekledi.

Yorum Yaz

121 kez incelendi.

BAĞ-KUR SORGULAMA

BAĞ-KUR SORGULAMA

Bu yazımızda sizlere BAĞ-KUR sorgulama işlemini anlattık. Bu işlemi E-Devlet şifresi yardımıyla yapmanız mümkündür. Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında E-Devlet şifresi edinebilirsiniz. Bu şekilde devletle ilgili tüm işlemlerinizi kolay ve güvenli bir şekilde öğrenmeniz mümkündür.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Sorgulama

Yazımızın altına vereceğimiz link yardımıyla BAĞ-KUR sorgulama ile ilgili tüm işlemlerinizi yapabilir, öğrenmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz. Örneğin; BAĞ-KUR borç sorgulama, Bağ-Kur hizmet dökümü gibi. Verdiğimiz linke tıkladıktan sonra kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. Ardından T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizle sisteme giriş yapabilir BAĞ sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Bağ-Kur Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Şifresiz Bağ-Kur Sorgulama

BAĞKUR sorgulama işleminizi şifresiz olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Yazımızın altında verdiğimiz linke tıkladığınızda açılan sayfada sırasıyla “T.C. Kimlik Numarası,  Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı” bilgilerinizi doğru olarak giriniz. “Güvenlik Kodu”nu da girdikten sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada bulunan “Hizmet Dökümü 4B” seçeneğine tıklayarak 4B sorgulama işleminizi kolaylıkla tamamlamış olacaksınız.

Şifresiz Bağ-Kur Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


3 × = yirmi bir