Bağ-Kur

ekledi.

Yorum Yaz

80 kez incelendi.

BAĞ-KUR YAPILANDIRMA

BAĞ-KUR YAPILANDIRMA

Sosyal Sigortalar çatısı altında bulunan SSK ve BAĞ-KUR borçlarına yasal düzenlemeler ile af getirildi. Getirilen bu af ile BAĞ-KUR’ a olan borçlarda da bir takım düzenlemeler yapıldı.

BAĞ-KUR Yapılandırma İmkanı

BAĞ-KUR yapılandırma ile borcu olanlara kolaylık sağlanmış oldu. Bu yapılandırma ile BAĞ-KUR’a borcu olan vatandaşların borçları ana para üzerinden hesaplanarak yeniden düzenlendi. BAĞ-KUR’a çeşitli nedenlerden dolayı borcu olan vatandaşlara ve borcunu ödemekte sıkıntı yaşayan kişilere kolaylık sağlanmış oldu. Bunun sonucunda BAĞ-KUR borçları 18 aydan 36 aya kadar vade ile taksitlendirildi.

Yapılandırma imkanı olarak banka kampanyalarından da bahsedebiliriz. Borcunu bu vadede ödeme gücü olmayan yada yapılandırmadan yararlanamayan vatandaşlar banka kredisi kullanabilirler. Bu kredide bankalar BAĞ-KUR’a olan borcunuzu hesaplayarak emekli olmanızı sağlamaktadır. Böylelikle emekli ikramiyesi de alabiliyorsunuz.

Sonuç olarak borcunuzu ödemek için BAĞ-KUR yapılandırma yapabilirsiniz. Sosyal Güvenlik sitesine giriş yaparak da ne kadar borcunuz olduğunu öğrenme şansınız vardır.

BAĞ-KUR Yapılandırma İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


üç × 7 =