E-Devlet

ekledi.

Yorum Yaz

14 kez incelendi.

E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

Emekli aylıklarınızda beklenmedik bir kesinti olabilir ve bu kesintilerin nedenini merak edebilirsiniz. Günümüzde artık devlet kapılarında uzun ve yorucu sıralar beklemek yerine internet üzerinden birkaç dakika içinde halledebilmektesiniz. Bu yazımızda sizlere E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işleminizin nasıl yapılacağını anlatacağız.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işleminizi yapabilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Bunun için size yakın bir PTT şubesine giderek 2 TL karşılığında size ait bir E-Devlet şifresine sahip olabilirsiniz. E-Devlet şifrenizi öğrendikten sonra aşağıdaki adımları takip etmeniz halinde E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

  • Öncelikle aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işlemi adlı bağlantı adresine tıklayınız.
  • Karşınıza “turkiye.gov.tr” sitesi adı altında “4A emekli ayık kesintileri” adlı yeni bir sayfa açılacaktır.
  • Açılan yeni sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız.
  • Açılan yeni sayfada bulunan ilgili kutucuklara T.C kimlik numaranızı ve öğrenmiş olduğunuz E-Devlet şifrenizi girerek sisteme giriş yaptığınız taktirde E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz


− bir = 7