Emekli Sandığı

ekledi.

Yorum Yaz

446 kez incelendi.

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLİK SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLİK SORGULAMA

Emekli Sandığı emeklilik sorgulama işlemlerini öğrenmek için yazımızı dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. Size bu yazımızda detaylı bir şekilde Emekli Sandığı emeklilik sorgulama işlemleri hakkında bilgi vereceğiz. Ne zaman emekli olacağınızı merak ediyorsanız anlattıklarımızı tek tek uygulayın. Bu işlemi nasıl yapacağınızı sizlere iki şekilde anlatacağız. Şifresiz Emekli Sandığı emeklilik sorgulama ve E-Devlet şifresi ile Emekli Sandığı emeklilik sorgulama olarak iki yöntem vardır. İlk olarak bu işlemi şifresiz nasıl yapacağınızı anlatalım.

Şifresiz Emekli Sandığı Emeklilik Sorgulama

Ne zaman emekli olacağınızı şifresiz öğrenmek istiyorsanız bu yazımızı okuyun. Öncelikle sizin için yazımızın altına bir bağlantı vereceğiz. Bu bağlantıya tıklayarak işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz. Önünüze açılacak olan sayfada “Cinsiyetiniz,Doğum Tarihiniz, Hizmete Başlama Tarihiniz, Malüliyetiniz Var mı ?, Erken Yaşlanma Var mı ?, SSK Prim Ödeme Gün Sayınız, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız, Askerlik/Sanatçı Gün Sayınız, Fiili Gün Sayınız, Yurt dışı Gün Sayınız, 3600 Günün Doldurulduğu Tarih” kısımlarını doğru ve tam bir şekilde doldurunuz. Daha sonra “Gönder” butonuna basınız. açılan sayfada şifresiz olarak Emekli Sandığı emeklilik sorgulama işlemlerinizi görmüş olacaksınız.

Ne Zaman Emekli Olurum İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı Emeklilik Sorgulama

Bu şekilde işleminizi gerçekleştirmeniz için e-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak Emekli Sandığı emeklilik sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada “Sorgulamalar” kısmından halledebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı Emeklilik Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz


dokuz × = 27