Emekli Sandığı

ekledi.

Yorum Yaz

163 kez incelendi.

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ

Emekli Sandığı evrak takibi işlemlerinizi internet üzerinden görebilme imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinden Emekli Sandığı evrak takibi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz artık çok kolay. Bunun için yazımızda Emekli Sandığı evrak takibi hakkında sahip olmak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Emekli Sandığı evrak takibi ve normal evrak takip işlemlerini SGK‘nın resmi sitesinden yapabilirsiniz. Bu yazımızda Emekli Sandığı evrak takibi işleminizi nasıl yapacağınızı iki şekilde de anlatacağız. Bu işlemi hem E-Devlet şifresi yardımıyla hem de şifresiz ortamda yapmanız mümkündür. Öncelikle bu işleminizi E-Devlet şifresi ile nasıl yapacağınızı anlatalım.

E-Devlet Şifresi Yardımıyla Emekli Sandığı Evrak Takibi

E-Devlet şifresi ile bu işlemi yapabilmeniz için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyaç duyacaksınız. Eğer bir E-Devlet şifrem yok diyorsanız ilk olarak size en yakın konumda bulunan PTT şubesine giderek başvuru yapmalısınız. Bu başvuruyu şahsen yapmanız gerekmektedir ve bu şifreyi sizin dışınızda kimsenin bilmemesi önerilir.

  • İlk olarak Emekli Sandığı evrak takibi işleminize başlamak için yazımızın altında bulunan linke tıklamanız gerekmektedir.
  • Bu linke tıkladıktan sonra önünüze yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra tekrar yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Bu sayfada ise sizden bazı bilgiler istenecektir. İlk olarak “T.C. Kimlik Numarası” kısmını eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Daha sonra “E-Devlet Şifresi” kısmını da eksiksiz olarak giriniz.
  • Son olarak ise “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapınız.

Bu işlemleri tamamladığınızda Emekli Sandığı evrak takibi işlemlerinizin ne durumda olduğunu görebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz Ortamda Emekli Sandığı Evrak Takibi

Emekli Sandığı evrak takibi işleminizi şifresiz olarak da gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu yazımızın altına sizin için vermiş olduğumuz linke tıklayarak işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Öncelikle sizin için vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Bu sayfada sizden bazı bilgileri yazmanızı isteyecektir. Bu bilgiler “Varide/Evrak No ,Varide/Evrak Tarihi” bilgileridir. Bu bilgileri biliyorsanız işleminizi bu şekilde yapabilirsiniz.
  • Bu bilgileri girdikten sonra “Sorgula” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu şekilde şifresiz olarak Emekli Sandığı evrak takibinizi yapmış olacaksınız.

Şifresiz Ortamda Emekli Sandığı Evrak Takibi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz


9 × altı =