Emekli Sandığı

ekledi.

Yorum Yaz

133 kez incelendi.

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ SORGULAMA

Bu yazıda Emekli Sandığı maaş sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Bu yazımızın altında vereceğimiz link yardımıyla Emekli Sandığı maaş sorgulama ile ilgili tüm cevapları bulabilirsiniz.

Emekli Sandığı emekli maaşı sorgulama için online hizmetlerden yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

Emekli Sandığı Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

Emekli Sandığı maaş sorgulama işlemi iki şekilde de yapılabilmektedir. Sizlere iki şekilde de anlatım yapacağız.

T.C. Kimlik İle Emekli Sandığı Maaş Sorgulama

İlk olarak size şifresiz yani T.C. Kimlik numarası ile ile Emekli Sandığı maaş sorgulama işini nasıl yapacağınızı özet olarak anlatacağız. Öncelikle yazımızın altına verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenen bilgiler “T.C. Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Yılı”dır. Bu bilgileri eksiksiz ve tam olarak girdiğinizden emin olduktan sonra doldurmanız gereken diğer bir kısım ise “Güvenlik Kodu” kısmıdır. Bu sayfadaki son işiniz ise “Sorgula” butonuna basarak istediğiniz sayfaya ulaşmanızdır.

T.C. Kimlik Numarası İle Emekli Sandığı Maaş Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı Maaş Sorgulama

Emekli Sandığı maaş sorgulama işleminizi eğer E-Devlet şifreniz varsa kolaylıkla yapabilmektesiniz. E-Devlet şifresine sahip değilseniz size en yakın PTT şubesine giderek bir E-Devlet şifresine sahip olabilir, devletle ilgili tüm işlemlerini bu şifre ile gerçekleştirip öğrenebilirsiniz.

Yazımızın altına Emekli Sandığı maaş sorgulaması yapmanız için verdiğimiz linke tıkladığınızda önünüze bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğini göreceksiniz. Öncelikle bu seçeneğe tıklayın. Burada açılan sayfada sizden “T.C. Kimlik Numarası” ve E-Devlet Şifresi” istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde giriniz ve ” Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Tekrar açılan sayfada “Emekli Aylık Bilgisi 4C ” seçeneğine tıklayarak istediğiniz bilgiye ulaşmış olacaksınız.

E-Devlet Şifresi İle Emekli Sandığı Maaş Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


− iki = 4