Emekli Sandığı

ekledi.

Yorum Yaz

282 kez incelendi.

EMEKLİ SANDIĞI SİCİL NO ÖĞRENME

EMEKLİ SANDIĞI SİCİL NO ÖĞRENME

Bu yazımızda Emekli Sandığı sicil no öğrenme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız. Bu işlem sayesinde ne zaman emekli olabileceğinizi, hizmet dökümü sorgulamanızı yapabilirsiniz. Artık Emekli Sandığı sicil no öğrenme durumunuz internet ortamından yapılabildiği için daha kolay bir hale gelmiştir. Emekli Sandığı sicil no öğrenme işleminizi iki şekilde öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda ikisini de anlatacağız.

E-Devlet Emekli Sandığı Sicil No Öğrenme

Bu işleminizi E-Devlet üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa PTT şubesine giderek E-Devlet şifresi almanız mümkündür. Bu şifre için PTT sizden 2 TL isteyecektir.

Şifreye sahip olduktan sonra bu yazımızın altında vereceğimiz linke tıklayarak işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan sayfada “Kimliğimi Doğrula” butonu görmelisiniz ve bu butona tıklamalısınız. Daha sonra T.C. kimlik numaranızla ve size verilen şifreyle sisteme giriş yaparak Emekli Sandığı sicil no öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Sicil No Öğrenme İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz Emekli Sandığı Sicil No Öğrenme

Bu yazımızın sonunda sizin için vereceğimiz bağlantıya tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfada “T.C. Kimlik No”, “Nüfus İl”, “Cilt No”, “Doğum Yılı” kısımlarını doğru olarak yazınız. Aşağıdaki güvenlik kodu kısmını da doldurunuz ve “Sorgula” butonuna tıklayınız. Daha sonra “Tescil Kaydı Tespiti” seçeneğine tıklayınız oradan da “Tescil Kaydı Tespiti 4C” seçeneğine tıklayınız. Bu şekilde Emekli Sandığı sicil no öğrenme işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Şifresiz Emekli Sandığı Sicil No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


4 − bir =