Emeklilik

ekledi.

Yorum Yaz

70 kez incelendi.

EMEKLİLİK HESAPLAMA

EMEKLİLİK HESAPLAMA

SGK geliştirdiği uygulamalar ile emekli adaylarına onlarca kolaylık sağlamış durumdadır. Bu uygulamalardan en yararlı olanları ise emeklilik hesaplama araçlarıdır. Emeklilik hesaplama araçları sayesinde saniyeler içerisinde bağlı bulunduğunuz kurumundan ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak hesaplama için gerekli olan SGK hizmet dökümünüzü incelemiş olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde emeklilik hesaplama araçlarında sizden istenilen bilgileri doğru bir biçimde giriş yapamayabilirsiniz.

4A Emeklilik Hesaplama Uygulaması

4A emeklilik hesaplama uygulaması 4A kapsamında çalışan işçiler için geçerli bir uygulamadır.Uygulamaya aşağıda ki linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamada SGK hizmet dökümünden aldığınız bilgileri doğru biçimde girmeye özen gösteriniz.

4A Emeklilik Hesaplama Uygulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

4B Emeklilik Hesaplama Uygulaması

4B emeklilik hesaplama uygulaması 4B kapsamında çalışan işverenler için geçerli olan bir uygulamadır. Uygulamaya aşağıda ki linkten kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamada SGK hizmet dökümünden aldığınız bilgileri eksiksiz bir biçimde girmeye özen gösterin.

4B Emeklilik Hesaplama Uygulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

4C Emeklilik Hesaplama Uygulaması

4C emeklilik hesaplama uygulaması 4C kapsamında çalışan kamu çalışanları için geçerli bir uygulamadır. Uygulamaya aşağıda ki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

4C Emeklilik Hesaplama Uygulaması İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Emeklilik sorgulama ile alakalı size verebileceğimiz bilgiler bunlarla kısıtlı olup, konu ile alakalı sorun yaşadığınız noktalar ile alakalı sorularınızı sayfamızın sonunda bulunan soru cevap bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

 

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz


7 × dokuz =