Emeklilik

ekledi.

Yorum Yaz

96 kez incelendi.

EMEKLİLİK SORGULAMA

EMEKLİLİK SORGULAMA

SGK resmi sitesinde emeklilik sorgulama yapabilme imkanı sunmaktadır. Bu yazımızda sizlere emeklilik sorgulama işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlattık.

Emeklilik sorgulama içinde yer alan “Ne Zaman Emekli Olurum?” sorusuna da cevap bulacaksınız.

Emeklilik Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazımızın altına sizin için eklemiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak emeklilik sorgulama “Ne Zaman Emekli Olurum?”  sorusuna yanıt bulacaksınız. Bağlantıya tıkladıktan sonra önünüze bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sizden girmeniz gereken bazı bilgiler istenmektedir.

Bu bilgiler  “Ne Zaman Emekli Olurum?”  kısmında yer alan “Cinsiyetiniz, Doğum Tarihiniz, Hizmete Başlama Tarihiniz, Malüliyetiniz Var mı?, Erken Yaşlanma Var mı ?” ve  “Mevcut Bilgileriniz” kısmında yer alan “SSK Prim Ödeme Gün Sayınız, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız, Askerlik/Sanatçı Gün Sayınız, Fiili Gün Sayınız, Yurt dışı Gün Sayınız, 3600 Günün Doldurulduğu Tarih” bilgileridir. Bu bilgileri düzgün bir şekilde girdikten sonra bir alt kısımda bulunan ” Gönder” butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Bu şekilde kolaylıkla “Ne Zaman Emekli Olurum?” sorusuna yanıt bulmuş olursunuz.

Emeklilik Sorgulama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz


× iki = 6