Emeklilik

ekledi.

Yorum Yaz

70 kez incelendi.

NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM ?

NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM ?

Her vatandaş çalıştığı dönem boyunca, çalıştıktan sonra emeklilik hayatında rahat bir yaşam sürmek ister. SGK‘nın geliştirdiği ne zaman emekli olabilirim uygulaması ile vatandaşlarımız ne zaman emekli olacağını kolay bir şekilde öğrenebilirler. Ne zaman emekli olabilirim sistemi ile SSK, BAĞ-KUR, Emekli Sandığı kurumlarından hangisine bağlı iseniz, o kuruma ait emekli olacağınız tarihi öğrenebilirsiniz.

SSK (4A) Ne Zaman Emekli Olabilirim ?

SSK kurumuna bağlı iseniz ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilmek için öncelikle bu metnin sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Daha sonra açılan sayfada sizden istenilen bilgileri doldurunuz. Son olarak ” Gönder ” butonuna basarak işleminizi tamamlayınız.

4A Ne Zaman Emekli Olabilirim TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR ( 4B ) Ne Zaman Emekli olabilirim ?

BAĞ-KUR kurumuna bağlı iseniz yapmanız gereken işlem oldukça kolay ve basittir. İlk olarak bu yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Daha sonra emeklilik türünüzü seçip, cinsiyetinizi seçiniz. Doğum tarihinizi de yazdıktan sonra varsa özel durum bilgileriniz onları da yazınız. En son işlem olarak ” Tamam ” butonuna basarak işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

4B Ne Zaman Emekli Olabilirim TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı ( 4C ) Ne Zaman Emekli Olabilirim ?

Emekli Sandığı’na bağlıysanız ve ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken yazının sonunda verdiğimiz linke tıklamaktır. Hemen ardından sizden istenilen kişisel ve 4C iş bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz. Daha sonra  işleminiz tamamlanmış olacaktır.

4C Ne Zaman Emekli Olabilirim TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz


yedi − 2 =