SGK ONLİNE RANDEVU

SGK ONLİNE RANDEVU

SGK online randevu sistemi sağlık hizmetlerinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yararlanmak amacıyla yapılan bir sistemdir. Bu sistem 3 şekilde işlemektedir. Önceden randevu alabilmek için sabah erkenden hastanede bulunmanız gerekirken bu işlemleri kolaylaştırmak amacıyla Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete açılan ALO 182 SGK randevu sistemiyle randevunuzu kolayca alabilirsiniz. Bunların yerine yazımızda bahsedeceğimiz SGK online randevu sistemini kullanarak da internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde randevunuzu alabilirsiniz.

SGK Online Randevu Nasıl Alırım ?

SGK online randevu için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıkladıktan sonra SGK online randevu sisteme üyeyseniz eğer T.C. kimlik numaranız ve belirlediğiniz şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra kendinize uygun hastane, doktor ve saati seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

SGK online randevu sistemine üye değilseniz sisteme üye olmadan giriş yapamazsınız. Üye olabilmeniz için T.C. kimlik numaranız yeterli olacaktır. Üye formunda gerekli bilgileri doldurduktan sonra sisteme üye olabilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra T.C. kimlik numaranız ve kayıt olurken sizin belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra hastanede sıra beklemeye gerek kalmadan internet üzerinden SSK online randevunuzu alabilirsiniz

SGK Online Randevu İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz


+ 6 = onüç