Sosyal Sigortalar Kurumu

ekledi.

Yorum Yaz

116 kez incelendi.

SSK EMEKLİLİK HESAPLAMA

SSK EMEKLİLİK HESAPLAMA

SSK emeklilik hesaplama işlemleriniz için gerekli bilgileri bu sayfada bulmanız mümkündür. Öncelikle şifresiz olarak internette SGK’nın resmi internet sayfasından bu işlemi yapmanız mümkündür. Size SSK emeklilik hesaplama işlemini nasıl yapacağınızı anlattık.

SSK Emeklilik Hesaplama Nasıl Yapılır?

SGK’nın resmi internet sayfası SSK emeklilik hesaplama işlemi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu uygulama ile SGK vatandaşlara birçok kolaylık sağlamıştır. Yazımızın altında verdiğimiz linke tıklayarak bu imkandan faydalanabilirsiniz. Öncelikle sizin için verdiğimiz linke tıklamanız gerekmektedir. Verdiğimiz linke tıkladıktan sonra önünüze açılacak olan sayfada “Ne Zaman Emekli Olurum?” kısmı bulunmaktadır. Öncelikle bu kısımdaki “Cinsiyetiniz, Doğum Tarihiniz, Hizmete Başlama Tarihiniz, Maluliyetiniz Var Mı?, Erken Yaşlanma Var Mı?” bilgilerini doldurunuz.

Daha sonra bir alt kısımda yer alan “Mevcut Bilgileriniz” kısmındaki “SSK Prim Ödeme Gün Sayınız, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız, Fiili Gün Sayınız, Yurt dışı Gün Sayınız, 3600 Günün Doldurulduğu Tarih” bilgilerini doldurunuz. Daha sonra bu doldurduğunuz bilgilerin doğruluğundan eminseniz “Gönder” butonuna basarak SSK emeklilik hesaplama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

SSK Emeklilik Hesaplama İşleminiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz


6 + üç =