SSK HİZMET DÖKÜMÜ

SSK HİZMET DÖKÜMÜ

SSK hizmet dökümü ile ilgili bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu yazımızda 2 şekilde de nasıl SSK hizmet dökümü yapabileceğinizi anlattık. İlk olarak şifresiz 4A hizmet dökümü işlemlerine bakalım.

Şifresiz/T.C. Kimlik Numarası İle SSK Hizmet Dökümü

Öncelikle yazımızın altında sizlere kolaylık olsun diye vermiş olduğumuz bağlantıya yani linke tıklayarak SSK hizmet dökümü işleminize başlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada kimlik bilgilerinizi istemektedir. Öncelikle T.C. Kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra Nüfus İliniz ne ise onu da ilgili kısma yazınız. Kimliğinizde yer alan Cilt No bilginizi de giriniz. Doğum yılı kısmına doğum tarihinizi seçiniz. Sitede belirtilmiş olan Güvenlik Kodu kısmını da doldurduktan sonra “Sorgula ” butonuna tıklayarak yeni bir sayfaya ulaşacaksınız. Bu sayfada ise “Hizmet Bilgisi” seçeneği altında yer alan “Hizmet Dökümü 4A” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra SSK hizmet dökümü işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet şifresine sahip kişiler SSK hizmet dökümü işlemlerini güvenli bir yolla herhangi bir sıkıntı çıkmadan yapabilirler. Sizlere E-Devlet şifrenizi kullanarak 4A hizmet dökümünüze ulaşmanız için bu yazının altına bağlantı verdik. Bu bağlantıya tıkladığınızda önünüze açılacak olan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğini tıklayarak yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ise sizden “T.C. Kimlik Numarası” ve “E-Devlet Şifresi” istenmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladıktan sonra yeni açılan sayfada “Hizmet Dökümü 4A” seçeneği ile SSK hizmet dökümü bilgilerinize ulaşımınız sağlanmış olacaktır.

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Dökümü İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz


× dört = 32