Sosyal Sigortalar Kurumu

ekledi.

Yorum Yaz

133 kez incelendi.

SSK HİZMET KONTROLÜ

SSK HİZMET KONTROLÜ

SSK hizmet kontrolünüzü nasıl yapacağınızı bu yazımızda detaylı olarak anlatmaya çalıştık. Öncelikle sizlere şifresiz olarak SSK hizmet kontrolü işlemini nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız.

Şifresiz SSK Hizmet Kontrolü İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden T.C. kimliğinizle şifresiz olarak SSK hizmet kontrolü işlemini yapabilirsiniz. SGK şifresiz olarak bu işlemi yapabilmeniz için bir uygulamayı kullanıma sunmuştur. Yazımızın altına vermiş olduğumuz bağlantı sizi bu uygulamaya yönlendirecektir.

  • Öncelikle bu işlemi gerçekleştirmek için yazımızın altında verdiğimiz linke tıklayınız.Önünüze bir sayfa açılacaktır.
  • Bu sayfada sizden istenen bilgiler T.C. kimliğinize yönelik bilgilerdir. Yönlendirildiğiniz bu yeni sayfada sizden bazı bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Bu bilgiler şu şekildedir: “T.C. Kimlik No, Cilt No, Nüfus İl, Doğum Yılı” bilgileridir.
  • Bu bilgileri eksiksiz ve tam olarak girdikten sonra sitenin vermiş olduğu “Güvenlik Kodu”nu giriniz.
  • Bunu da doğru olarak girdiğinizi kontrol ettikten sonra “Sorgula” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Tekrar yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve bu sayfada da “4A Hizmet Bilgisi” seçeneğine tıklamalısınız.

Bu işlemleri tamamladığınız taktirde SSK hizmet kontrolü işleminiz gerçekleştirmiş olacaksınız.

Şifresiz SSK Hizmet Kontrolü İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Kontrolü

SSK hizmet kontrolü işleminizi E-Devlet şifresi yardımıyla da yapabilirsiniz. Ancak bir E-Devlet şifresine sahipseniz yapabilirsiniz. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek bir E-Devlet şifresi edinebilirsiniz. SSK hizmet kontrolü işleminizi E-Devlet şifrenizle nasıl yapacağınızı şimdi anlatacağız.

Öncelikle sizin için yazımızın altına vermiş olduğumuz linke tıklayın. Daha sonra açılan yeni sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayın. Yönlendirildiğiniz yeni sayfada “T.C. Kimlik Numarası” ve “E-Devlet Şifresi” kısımlarını tıklayın ve “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayın. Buradan da “4A Hizmet Bilgisi” seçeneğine tıklayınız. Bu şekilde SSK hizmet kontrolü işleminizi E-Devlet şifresi ile yapmış olacaksınız.

E-Devlet Şifresi İle SSK Hizmet Kontrolü İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz


3 × = yirmi dört