Sosyal Sigortalar Kurumu

ekledi.

Yorum Yaz

169 kez incelendi.

SSK SORGULAMA

SSK SORGULAMA

SSK sorgulama işlemlerinizi artık çok kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Bu yazımızda sizler için SSK sorgulama işlemini hem E-Devlet şifresi ile hem de şifresiz olarak nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlattık. İlk olarak şifresiz sorgulama kısmını anlatalım.

Şifresiz SSK Sorgulama

SSK sorgulama işlemini artık şifresiz olarak da yapmak mümkün. Artık size ait kimlik bilgilerinizi kullanarak SSK hizmet dökümünüzü alabiliyorsunuz. Şifresiz SSK sorgulama için öncelikle yazımızın altında vermiş olduğumuz linke tıklayarak işleminize başlayabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra boş olan alanları kimlik bilgilerinize göre doldurunuz. Bu alanlarda yer alan bilgiler “T.C. Kimlik Numarası, Cilt No, Nüfus İl, Doğum Yılı” bilgileridir. Bu bilgileri tam girdikten sonra sonra “Güvenlik Kodu” nu da yazdıktan sonra sisteme erişebilirsiniz. “Sorgula” butonuna da bastıktan sonra “Hizmet Dökümü 4A” seçeneğini tıklayarak SSK hizmet dökümüne ulaşabilirsiniz. Bu şekilde sorgulama işleminizi de gerçekleştirmiş olursunuz.

Şifresiz SSK Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle SSK Sorgulama

Sorgulama işleminizi şifresiz gerçekleştirebildiğiniz gibi güvenli ve sadece size ait olan E-Devlet şifresi yardımı ile de yapmanız mümkündür. Bunun için öncelikle bir E-Devlet şifresine sahip olmalısınız. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa bir an önce edinmenizi öneririz.

  • Öncelikle SGK sorgulama işleminiz için yazımızın altına vermiş olduğumuz linke tıklamalısınız.
  • Linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrul” seçeneği bulunmaktadır.
  • Bu seçeneğe tıklayın ve sizden istenen “T.C. Kimlik Numarası ve “E-Devlet Şifresi” kısımlarını doğru olarak doldurunuz.
  • Açılan sayfada “Hizmet Dökümü 4A” seçeneğini tıklayarak sorgulama işleminizi görebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK Sorgulama İşleminizi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz


× altı = 6